سخن مدیرعامل


تحولات گستره محیط کسب و کار در دنیای امروز، بهره‌گیری از صنعت مشاوره را بیش از پیش حائز اهمیت نموده است. شرکت مهندسی مشاور سازآب پردازان بر اساس درک این ضرورت و لزوم خود اتکایی کشور در اجرای پروژه‌های عظیم عمرانی و تصمیم مدیران ارشد یک گروه عمرانی بزرگ در کشور با رویکردی نوین تأسیس شده است تا مجموعه ای از خدمات مهندسی را ارائه نماید.
شرکت مهندسی مشاور سازآب پردازان از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی به طرح¬ها و پروژه¬های عمرانی آغاز کرد و اینک به شرکتی با تجربه و توانمند در عرصه ملی و منطقه ای تبدیل شده است. توانمندیهای این شرکت، با برخورداری از 150 نفر کارشناس در  40گرایش مهندسی و در اختیار داشتن گواهینامه های صلاحیت خدمات مشاوره، طرح و ساخت و مدیریت طرح  ، شرایط  حضور پر افتخار این شرکت ، در بیش از 860 پروژه‌ ملی و چندین پروژه بین المللی را فراهم نموده است. مهمترین فعالیتهای شرکت در قالب 12 زمینه تخصصی خدمات مشاوره به شرح زیر در طی این سالها ارائه گردیده است.
انجام خدمات مهندسی مطالعات، طراحی ونظارت بر بیش از 900 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در تخصص شبکه های آبیاری وزهکشی در 21 استان کشور، حضور درخشان در 7 پروژه عظیم مدیریت طرح و EPC، انجام 100 پروژه درتخصص تصفیه خانه وتاسیسات آب وفاضلاب، انجام 115 پروژه در تخصص حفاظت ومهندسی رودخانه و تالابها در 12 استان کشور، انجام 115 پروژه درتخصص آبخیزداری، منابع طبیعی ودامپروری در 12 استان کشور، انجام 55 پروژه درتخصص شیلات وآبزیان به وسعت 250 هزار هکتار، انجام 20 پروژه در تخصص سدسازی، 15 پروژه درتخصص نفت وگاز، انجام 30 پروژه ارزیابی زیست محیطی، انجام 2پروژه برون مرزی در تخصص راهسازی و انجام خدمات 400 پروژه نقشه برداری زمینی ، فتوگرامتری و هیدروگرافی
اینک سازآب پردازان در سایه‌ی مجموعه‌ صلاحیت‌های احراز شده ، در رتبه بندی فعالیت‌های تخصصی، گواهینامه‌ها و تقدیر نامه‌های دریافتی ، مفتخر است با اصالت بخشیدن بر محور کیفیت گرایی و به مدد برنامه‌ریزی‌های سنجیده و انجام طرح‌های کار آمد تحقیق و توسعه،بتواند در انجام به موقع تعهدات خود ، وفاداری نشان داده و به عنوان مشاور امین و معتمد ، مورد توجه " کارفرمایان " خود باشد.
رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا معتقدیم پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم افزایی و خلق ارزش بیشتر برای همه ذینفعان می‌گردد.       

                               
   "سازآب پردازان، بخشی از راه حل، بخشی از پروژه"